Title Image

Aqua Fitness

Úvod  /  Bazén & Wellness  /  Aqua Fitness

Online rezervácia skupinových cvičení tu.

Aquabike

Aquabike je prevratná novinka vo vodnom fitness. Program je zostavený tak, aby mohli v našich lekciách bezpečne cvičiť všetci bez rozdielu veku.

Tempo a intenzita cvičenia je v našich lekciách upravená podľa vašich fyzických možností. V priebehu lekcie precvičíte celé telo a zbavíte sa nadbytočných kilogramov. Pri cvičení nevzniká svalová horúčka (svalovica). Tlak vody na telo navyše vytvára masážny efekt.

Toto cvičenie vám pomôže získať skvelú formu, zbaví vás stresu a zmiznú vaše zdravotné problémy. Program Aquabike trvá 45 – 50 minút.

Aquaerobic

Aquaerobic je populárne aeróbne cvičenie vo vode. Je to kondičné cvičenie pri hudbe, ktoré zaťažuje hlavne srdcovo-cievny, dýchací systém a samozrejme pohybovú sústavu.

Odpor vody umožňuje tréning svalovej sily a svalovej vytrvalosti. Voda vás svojim tlakom zároveň príjemne pomasíruje. Pri aquarobicu nevzniká svalová horúčka.

Vďaka nadnášajúcim vlastnostiam vody môžu aquarobic cvičiť aj ľudia trpiaci nadváhou a bolesťami kĺbov.

Pohyb vo vode vytvára fyzické a psychické uvoľnenie, ktoré pri bežnom aerobiku nezažijete. Každá hodina aquaerobicku je zložená z 5 základných častí a trvá 60 minút.